Англійська по Скайпу

Сучасний світ все більше схильний до процесів глобалізації. Стрімкий розвиток цифрових, інформаційних, віртуальних інтернет-технологій цьому сприяє. Попри наявність географічних кордонів, сучасна реальність надає безмежні можливості для спілкування. Ти можеш працювати, вчитися, заводити нові знайомства, перебуваючи в будь-якій точці світу, спілкуватися з людьми з інших країн, континентів. Перешкода тільки одна — мовний бар’єр.

Зміст:

 1. Мова міжнародного спілкування
 2. Уроки по скайпу
 3. Заняття з носієм мови
 4. Перспективи. Світ без кордонів

Мова міжнародного спілкування

Мовою міжнародного спілкування традиційно вважається англійська. За даними ряду аналітичних і консалтингових організацій, англійською мовою сьогодні володіють понад 1 100 000 000 осіб у світі! Це кожен 6-7 житель планети. 85% міжнародних конференцій використовують англійську мову в якості основної. 28% книг у світі друкується англійською мовою. 90% інформації у всесвітній інтернет-павутині зберігається англійською. Майже 600 онлайн-курсів провідних університетів світу доступні безкоштовно англійською мовою…

Тому курси вивчення англійської мови набувають все більшої популярності з кожним роком в світі. Знання відкриває колосальні можливості та великі перспективи у сфері працевлаштування, в області особистісного зростання і розвитку.

Уроки по скайпу

Великий попит мають уроки англійської по скайпу. Такий метод вивчення, дійсно, відрізняється цілим рядом переваг. Розглянемо докладніше плюси онлайн формату навчання:

 • зручність. Нема потреби кудись їхати, підлаштовувати особистий розклад під роботу курсів, викладача;
 • доступність. Якщо у вас є доступ до інтернету, можете вивчати мову звідки завгодно;
 • вартість. У порівнянні з традиційними уроками з репетитором дистанційні онлайн-заняття по скайпу — набагато дешевші;
 • контроль, дисципліна. Ви навчаєтеся не самостійно — вас курує педагог;
 • спілкування з носіями. Важливий фактор — зовсім інший рівень освоєння матеріалу;
 • розмовна практика. Багато практики! В процесі навчання вивчаєте не тільки теорію, а й розмовляєте іноземною мовою.

Це далеко не повний список плюсів на користь рішення вчитися онлайн. Знайти висококваліфікованого педагога офлайн досить складно. Якщо пощастило зустріти розумного фахівця і втиснутися в його щільний графік, коштувати послуги будуть недешево.

Викроїти час на відвідування традиційних курсів по півтори години кілька разів на тиждень дорослій працюючій людині досить складно. Вчити мову самостійно не кожному під силу і ефективно. У багатьох елементарно кульгає дисципліна, самоорганізація і самоконтроль. Хтось просто потребує ретельного «розжовування» матеріалу, а не так, як викладено в навчальному методичному посібнику.

У вивченні англійської по скайпу є свої особливості, тонкощі, які необхідно враховувати. Розглянемо докладніше.

Вибираємо викладача

Перша, найважливіша умова для успішного опановування іноземною мовою — вибір викладача. На цьому етапі не можна припуститися помилки! Саме від цього залежить успіх всього заходу. Не поспішайте — головне правило. Гарненько промоніторте наявні пропозиції, сьогодні їх багато. Вибирайте ретельно. Не купуйтеся на рекламу. Почитайте відгуки реальних людей перш ніж прийняти рішення, щоб потім не «міняти коней на переправі».

Зверніть увагу: багато шкіл, навчальні центри пропонують безкоштовний пробний урок-знайомство з викладачем. Обов’язково скористайтеся можливістю, подивіться на майбутнього педагога в справі.

Зазвичай процедура проходить таким чином: подаєте заявку в обрану онлайн-школу, фахівець по роботі з клієнтами підбирає викладача відповідно до ваших потреб і переваг. Відвідуєте безкоштовний пробний урок, далі або укладаєте договір, оплачуєте навчання, або говорите, що педагог з якихось причин не підходить і просите підібрати іншого викладача.

Майте на увазі: заняття в групі коштують значно дешевше індивідуальних уроків. Можете спробувати займатися в невеликій групі (дві-три людини). Якщо ви за вдачею екстраверт і любите спілкування, така форма буде вам до душі. Приємний бонус — можливо, знайдете нові цікаві знайомства і друзів. Не секрет, що загальні інтереси, спільні справи зближують людей.

Заняття з носієм мови

Багато хто хоче вивчати англійську по скайпу з носієм мови. Сьогодні це модно і Skype дає таку можливість. Але чи підійде такий формат навчання саме вам? Велике питання! Розбираймося.

 1. По-перше, коли ви робите перші кроки на шляху до оволодіння новою мовою, складно розмовляти з носієм. Не виключено, що ви взагалі не будете розуміти один одного. У разі, коли носій не володіє українською, спілкуватися нереально.
 2. По-друге, врахуйте, що уроки по скайпу дають прекрасну практику усного розмовного мовлення. Підтягнути граматику, викладену у письмовій формі навряд чи вдасться. Уроки англійської по скайпу, скоріше, підійдуть тим, хто вже освоїв початковий рівень, опанував основні правила побудови речень, має багатий словниковий запас і хоче поліпшити розмовну мову, вдосконалити вимову, прибрати український акцент.
 3. Важливо розуміти — не всі носії володіють мовою тою мірою, щоб викладати іншим, особливо іноземцям. Мова в цьому випадку йде про знання правил граматики, орфографії. Одна справа — курси розмовної англійської, і зовсім інше — класична, літературна мова.
 4. Відштовхуйтеся від поставлених цілей: чого ви хочете домогтися на фініші? Якщо ви хочете грамотно письмово викладати думки англійською, вести ділове листування, заняття по скайпу — не найефективніший метод.

Підбиваючи підсумок, можемо зробити висновок: уроки англійської по скайпу з носієм мови не підходять, якщо:

 • стартовий рівень знань низький;
 • хочете практикуватися не тільки в розмовній мові, але і в граматиці;
 • носій мови не є професійним викладачем;
 • вам краще візуальне сприйняття інформації, погано засвоюєте інформацію на слух.

Хто вже випробував на власному досвіді різні методи та формати навчання, приходять до висновку: оптимальний варіант — вчити англійську з україномовним педагогом і періодично спілкуватися по скайпу з носіями, відточувати розмовну практику і вміння сприймати інформацію іноземною мовою на слух.

Зверніть увагу, в якій країні живе обраний носій мови. Чи зручно виходити на зв’язок по часу? Можливо, у вашому часовому поясі день, а в країні носія — ніч? Продумайте і обговоріть організаційні моменти заздалегідь.

Дисципліна

Незважаючи на гадану неформальність і легкість спілкування, уроки англійської мови по скайпу повинні стати не чимось зі сфери розваг і проведення вільного часу, а серйозним, відповідальним заняттям. Відносини з викладачем можуть бути схожі, скоріше, на дружні, ніж офіційно-ділові. Але це не скасовує домашніх завдань з обов’язковим виконанням, оцінками і самостійним опрацюванням великого обсягу матеріалу.

Повинен бути обговорений і встановлений певний графік занять. Зустрічі по скайпу повинні траплятися регулярно і постійно, а не під настрій. У призначений час ви повинні під’єднатися, вийти на зв’язок без «А, може, не сьогодні?», «Немає бажання зараз займатися …». В іншому випадку серйозних результатів досягти не вдасться. Якщо ви не готові бути дисциплінованим учнем і робити домашні завдання, заведіть просто друга-іноземця, якому можна телефонувати та спілкуватися по скайпу, не ставлячи цілі вчити мову досконало.

Технічний аспект

Щоб заняття проходили максимально ефективно, без збоїв, подбайте про технічну сторону питання. Комп’ютер, ноутбук, гарнітура повинні бути в повній готовності. З огляду на, що займатися будете вдома, щоб постійно не відволікатися на домашніх, користуйтеся гарнітурою. Навушники, мікрофон дозволять займатися спокійно, не реагувати на сторонні звуки.

Виберіть надійного інтернет-провайдера, щоб з’єднання було стабільним, а зв’язок не переривався в процесі уроку. Це відволікає збиває з думки, з робочого ритму і заважає працювати продуктивно. Навіщо витрачати час на перепідключення? По можливості, зберігайте, записуйте заняття. Можливо, через деякий час виникне необхідність їх переглянути, переслухати.

Режим занять

Скільки уроків на тиждень потрібно, залежить від стартового рівня володіння іноземною мовою, а також від того, наскільки ви готові вкладатися в заняття, як швидко хочете досягти результатів. Оптимальний режим — 2-3 уроки на тиждень. Заняття триває приблизно годину. Якщо ви працюєте з викладачем індивідуально або в невеликій групі, цього часу цілком достатньо, щоб актуалізувати пройдений матеріал, розібратися з новою темою, попрактикуватися в розмовній мові, повторити граматику.

Науковим шляхом встановлено: щоб розуміти загальний зміст будь-якого тексту, досить знати всього 3000 слів. А для вільного спілкування англійською потрібно знати, як мінімум, 6 тисяч слів. Погодьтеся, не так вже й багато. Якщо кожен день запам’ятовувати десять слів англійською мовою, через рік словниковий запас буде вже більше мінімально необхідного. А якщо кожен день вчити 15-20 слів, поставлена ​​мета буде досягнута набагато раніше.

Потрібно пам’ятати і про повторення словникового запасу. Знання потребують періодичної актуалізації та закріплення. Тим більше, якщо у вас немає регулярної розмовної практики.

Заняття з періодичністю раз на тиждень не такі ефективні, процес вивчення розтягнеться на набагато триваліший період. Звичайно, якщо учень готовий достатньо часу присвячувати самостійній роботі, а рівень знань уже високий, можливо, одного разу в тиждень буде досить, щоб опрацювати розмовну мову.

Якщо готуєтеся складати серйозний іспит, плануєте поїздку за кордон, з іноземною мовою пов’язане навчання, робота, можна замовити інтенсивний курс і займатися щодня. Такий лінгвістичний «марш-кидок» дасть швидкі хороші результати. Але і з вашого боку будуть потрібні підвищені зусилля і готовність приділити заняттям багато часу.

Перспективи. Світ без кордонів

Якщо в школі в підлітковому віці ми вчимо правила, пишемо контрольні та складаємо іспити в більшості випадків заради оцінки, в дорослому житті приходить розуміння: володіння іноземною мовою — ефективний інструмент, який відкриває масу можливостей і перспектив.

Знаєш англійську? Відкрито доступ до найсвіжіших, найпрогресивніших знань по будь-якій необхідній тематиці. Безкоштовні онлайн-заняття та лекції від провідних ВНЗ світу! Екскурсії по кращих музеях світу, онлайн-конференції, конкурси …

Не можете дня прожити без читання? Кожна третя книга у світі сьогодні друкується англійською мовою. Половина науково-технічних статей також публікується англійською. Для програмістів, IT-фахівців володіння англійською — обов’язкова умова.

Тільки уявіть, які колосальні поклади корисної інформації стануть вам доступні! Але ж інформація — це найцінніша валюта в сучасному світі. І щоб володіти нею, необхідно досконало володіти мовою, на якій вона поширюється і зберігається. Найбільші засоби масової інформації ведуть мовлення англійською.

Перераховані факти — далеко не всі переваги. Уявіть, які перспективи відкриваються перед тими, хто знає кілька іноземних мов, в плані подорожей, навчання, роботи за кордоном.

Якщо ви точно знаєте, що хочете вивчати англійську і що вам це потрібно, уроки по скайп — ефективний метод, який допоможе досягти поставленої мети. Але пам’ятайте: кінцевий результат залежить в першу чергу від вас! Викладач ваш провідник і помічник. Якщо ви не знайдете мотивацію всередині себе, не готові працювати самостійно і працювати над вдосконаленням свого рівня знань регулярно, то будь-які заняття, незалежно від їх форми, будуть марною тратою часу і грошей.